TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret159017

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


Bayramlarımızın; her insana, kardeşlik, huzur ve barışmalara vesile olmasını diler, sevdiklerinizle birlikte gönlünüzce nice bayramlar dileriz. Sevgi ve saygılarımızla, TOSİAD Yönetim-Denetim Ve Danışma Kurulları
Saygıdeğer Tokat Sevdalıları, 2010 yılında hizmete başlayan derneğimiz, her gün güçlenerek hizmete devam etmektedir. Tokat sevdalıları olarak, vatan ve millete koşulsuz hizmete devam ediyoruz. Bu bir bayrak ve hizmet yarışı olup, makamlara yapışmadan özverili bir görev değişikliği yapıyoruz. 17 Mayıs 2018 perşembe günü saat 14.00 da Anıtkabir’i ziyaret ederek bu görev değişimini taçlandıracağız. Ulu önderimiz ATATÜRK’ün huzurunda ekibimizle hizmete ve yola devam sözümüzü tekrar edeceğiz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti 'nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 'nin resmî tatil günlerinden ve ulusal bayramlarından biridir. Türkiye Cumhuriyeti 'nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilmiştir.
Erken Kayıtta Size Özel İNDİRİM Var... MİSYONUMUZ; Kendine ve çevresine saygılı. Özgüven sahibi, iletişimi güçlü. Sorumluluklarının farkında olan. Geçmişi ile geleceği arsında köprü olan. Yaşadığı çağın farkında. Anadilini iyi kullanan, en az bir yabancı dili öğrenmiş. Değerleri olan ve değerlerine sahip çıkan. Kişilik bütünlüğü olan, tutarlı. Derslerinde ve sınavlarda başarılı. Sanatla ve sporla uğraşan ve bilimsel çalışmalar . yapan. Sağlıklı beslenen ve spor yapan. Bilgili, bilgiyi özümseyen, yeteneklerinin farkında olan. Yaratıcı ve girişimci. Toplumsal duyarlılığı olan. Düşüncelerini özgürce ifade edebilen. Sorun çözme becerisine sahip. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş değerlerini özümsemiş. Atatürk’ün ilkelerine bağlı. Aklı ve vicdanı hür insanlar yetiştirmek.
Türk Polis Teşkilatının 173. yıl dönümü kutlanıyor, aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet ve kahraman gazilerimize acil şifalar diliyoruz...
Nevruz Bayramı Anlam Ve Önemi Nevruz Bayramı baharın geldiğini müjdeleyen , yeniden canlanan doğanın insanlara sunduğu bereket ve bolluğu , paylaşmayı ve sevgiyi simgeleyen önemli bir bayramdır . Azericede Novruz , Özbekçe'de Navruz , Kırgızcada Nooruz ve başka ülkelerde başka adlarla adlandırılmış bir bayramdır .
... 10 ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
 Tempo Tv