TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret116170

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


TOSIAD Genel Merkez Yönetim Kurulunda görev değişikliği : TOSIAD Genel Sekreteri Baki Toraman , sağlık sorunlarından dolayı faydalı olamadığı gerekçesi ile Genel Sekreterlik görevinden ve TOSIAD dernek üyeliğinden istifa etmiştir. Kendisine sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz. TOSIAD Genel Merkez Yönetim Kurulu yeni görev dağılımını yapmıştır. Yeni görev dağılımı : Genel Sekreterlik görevini Kemal Candar, Genel Saymanlık görevini Nurettin Ay' ın üstlenmesine yönetim kurulumuz karar vermiştir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Tokat Vakfı, TOKFED ve TOSİAD 'ın birlikte kurdukları TOKATLILAR PLATFORMU; “Dil Birliği, El Birliğiyle; Ülkemiz Ve Tokat’ın Dirliği İçin Varız” var olacağız DİYEREK İFTAR YEMEĞİNDE BİRLEŞTİLER..
ATO (Ankara Ticaret Odası) tarafından düzenlenen Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi 28-29 Nisan 2017 tarihinde ATO toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.Yapılacak olan bu zirveye TOSİAD olarak tam destek vermekteyiz.''Gelenekten Geleceğe'' parolası ile düzenlenen etkinliğe saygıdeğer hemşehrilerimiz ve üyelerimiz davetlidir. Açılış: 28 Nisan 2017 Saat 08.30 Detay bilgi için: www.atonet.org.tr
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti 'nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti 'nin resmî tatil günlerinden ve ulusal bayramlarından biridir. Türkiye Cumhuriyeti 'nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilmiştir.
Tokat platformu olarak toplantımız ''El Birliği, Dil Birliği, Güç Birliği'' ile gerçekleşti çalışmalarımız devam etmekte..... Saygılarımla Sadık SAPER TOSİAD GENEL BAŞKANI
... 10 ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
Reklam Verecekler Dikkati !
500X250 pixels
ölçülerde olmalı,
ve 
tosiad@tosiad.com.tr  gönderelimelidir.