TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret151782

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Genel Merkez Yönetim Kurulundan Üyelerine Ziyaret. Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (TOSİAD) Yönetim Kurulu Genel Başkanı Cemal Kutlu, Genel Sekreter Nurettin Ay ve Basın Yayın Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faik Kafalı Etimesgut ve Sincan'da ki üyelerini ziyaret ettiler 23 Kasım 2019 Cuma günü TOSİAD Genel Başkanı Cemal Kutlu yardımcılarıyla beraber; ilk olarak.
Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti; demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olma özelliğini hiçbir zaman yitirmeyecektir. Türk milletinin büyük kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 81. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz... Büyük Atatürk! tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir.
Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (TOSİAD) Yönetim Kurulu Genel Başkanı Cemal Kutlu, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Aynur ve Basın Yayın Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Faik Kafalı Eşlik Ettiler.
PLATFORM Yönetim kurulu başkanı Sayın Prof.Dr. Ertuğrul YAMAN başkanlığında, TOKAT VAKFI Başkanı Sayın H.Mustafa İPEK, TOKFED Başkan yardımcısı Sayın Adem KARACA ve TOSİAD önceki dönem genel başkanı Sayın Abdulkadir ŞAHİN 04 Kasım 2019 pazartesi günü saat 14.00'da genel merkezimize geldiler. TOSİAD kuruluşundan beri bir ilk gerçekleşti...
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ANLAMI VE ÖNEMİ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti’nin resmen kurulduğu tarihtir. Ulu Önder Atatürk, diğer bayramlar gibi bu bayramı da gelecek nesillere bir miras olarak bırakmıştır. 29 Ekim 1923 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yapılan bir anayasa değişikliğiyle Türkiye’nin yönetim biçimi Cumhuriyet olarak belirlenmiştir. Bunun 101 pare top atışıyla kutlanması aynı gün meclis tarafından kararlaştırılmıştır. Bizler de yeni Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş günü olan 29 Ekim’i her yıl ülkece coşku içinde kutlamaya devam ediyoruz.
 6  ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
 Tempo Tv