TOKAT'LI STK 'LAR

Genel Başkan Mesajı

 Tosiad

TOKATLI SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ
 cemal kutlu
Cemal KUTLU
TOSİAD Genel Başkanı-CV

Merhaba!
Sevgi ve Saygıdeğer TOSİAD Üyesi;

TOSİAD olarak; " El Birliği, Dil Birliği Ve Tokat Dirliği İçin Varız. "  diyerek 26 Ocak 20019 tarihinde yapılan 4.Olağan genel kurlumuzun oy birliğiyle bu onurlu görevi devir aldık.
“Tokat Ve Türkiye Sevdalıları” olarak, vatan ve millete önkoşulsuz hizmete devam ediyoruz, edeceğiz. İnanıyorum ki; bu bayrak ve hizmet yarışında, yola çıktığımız arkadaşlarımızın liyakati, sözü ve özü bir oluşları, başarımızın altın anahtarı olacaktır.

01 Şubat 2019 Cuma günü saat 15.30 da Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ’ün mozolesi ve Anıtkabir’i ziyaret ederek bu görev değişimini taçlandırdık.
Atamız; “Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur.”, “Yaşamak demek çalışmak demektir.” “TÜRK, ÖĞÜN, ÇALIŞ, GÜVEN..!” dedi

Tokatlı Sanayici Ve İş Adamları olarak bizlerde; dün olduğu gibi bu gün ve yarında, atamızın çizdiğiniz bu rotadan hiç ayrılmadan, akıl, ahlak ve adalet temelinde kurduğu demokratik, laik ve bağımsız Türkiye cumhuriyetini yaşatmak ve Türk milletine hizmet etmek için çalışıyoruz ve de çalışacağız.
Bu anlayışla genel başkanı olarak heyecan ve gururla taşıdığım; TOSİAD- Tokatlı Sanayici Ve İş Adamları Derneğimizin bayrağını, hiç yere düşürmeden benden sonraki arkadaşlarımıza bırakmaya söz veriyorum.
Ve marka kurum olan TOSİAD ’ın genel başkanı olarak tüm “Tokat Ve Türkiye Sevdalılarına” sesleniyorum; gelin, kişisel ve kurumsal kaynaklarımızı hep birlikte kullanarak, hemşeri ve üyelerimize, ilimize ve de ülkemize hizmet edelim.
Bu çalışmalarımızda başta; Yönetim, Denetim ve Danışma Kurullarımızdaki arkadaşlarım, şube yönetim ve denetim kurullarımız olmak üzere, tüm üyelerimizin desteklerini esirgemeyeceklerine inanıyor, hepsine, sağlıklı, varlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum.01.02.2019

Sevgi ve Saygılarımla,

Cemal KUTLU
Genel Başkanı


“Dil Birliği, El Birliği ve Tokat Dirliği İçin Varız.”