TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret151782

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


Sevgi ve Saygıdeğer üyelerimiz ve yurttaşlarımız; 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramıyla birlikte “ya istiklal ya ölüm” anlayışıyla Samsun’dan atılan ilk adımın atılışının yüzüncü yılı kutlu olsun!
1 Mayıs İşçi, Emek ve Dayanışma Bayramınız kutlu olsun! İşçilerin, günlük çalışma süresi konusunda küresel ölçekte dayanışmayla verdiği mücadeleden doğan 1 Mayıs, bugün işçilerin, emekçilerin maruz kaldığı haksızlıklara, zor çalışma koşullarına, yetersiz ücretlere dikkat çekmek için çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Siz de hayatınızdaki işçilerin ve emekçilerin 1 Mayıs İşçi Bayramını SİZLERDE mesajlarla kutlayabilirsiniz.
KUTLU OLSUN... 23 Nisan 1920, Türk milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türk halkının egemenliğini ilân ettiği tarihtir.
12 NİSAN 2019 CUMA GÜNÜ AKŞAMI; ANKARA’DA 3 YIL ÖNCE KURULAN REŞADİYE DAYANIŞMA DERNEĞİ’NİN “KEŞKEK ve ELLİK GECESİ”NDE TOKAT- REŞADİYE SILA ÖZLEMİ GİDERİLDİ… Açılış saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başladı… Program sunumunu eğitimci, yazar ve şair Bedrettin GÜREŞ ’in yaptığı gece; güzel konuşmalar-şiirler ve yıldızlar yağmuru altında geçti…...
Bir grup Tokat ve Türkiye sevdalısının desteği ve Sayın İbrahim OCAK ’ın önderliğindeki BAŞTEK 2016 yılından beri, üç yıl boyunca, Tokat ve Tokatlılar için örnek çalışmalar yaptı. BAŞTEK olağan genel kurulunu 06 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 13.30 Balgat Osmanlı Cafe’de yaptı. Bu olağan genel kurula Ankara ’daki Tokatlı STK’lardan Tokat Dernekler Federasyonu(TOKFED) ’i temsilen genel başkan yardımcısı Adem KARACA, Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği(TOSİAD )’ı temsilen önceki dönem genel başkanları; Sadık SAPER, Abdulkadir ŞAHİN ile Basın Yayından Sorumlu genel bakan yardımcısı Faik KAFALI, genel sayman Ahmet YURDAKUL ve genel başkan Cemal KUTLU, Film yapımcısı Erol KOÇAN, RTÜK Üst Kurul Uzmanı Mahmut DEMİRYÜREK ile Emekli büyükelçi Hulusi KILIÇ, Vali Amir ÇİÇEK katıldılar.
 8  ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
 Tempo Tv