TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret248616

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


TOSİAD-Tokatlı Sanayici Ve İşadamları Derneği Genel Merkezi ve İstanbul Şubesi Tarafından İlk Defa Düzenlenecek Olan “Tokat'tan 7 Tepe'ye, 7 Tepe'den 7 Kıta'ya” temalı “Tosiad İstanbul Ekonomi Zirvesi” Öncesinde Tokat’ta Tanıtım Ve Bilgilendirme Toplantısı 26 Kasım 2014 Çarşamba günü Yapıldı.
Niksar TSO Başkanı Mehmet Şöhretoğlu'nu kaybettik;Merhuma Allah'tan Rahmet, Kederli Ailesi ve Sevenlerine Başsağlığı ve Sabır dileriz. Dursun BAYRAM Tosiad Genel başkanı
TOSİAD, 'Tokat'ta istihdamı artırmaya odaklandı Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkan Dursun Bayram, çalışmalarının Tokat'taki istihdam oranını artırma odaklı olduğunu dile getirdi...
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı ON ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI Bu Program Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilmektedir.
TOSİAD olarak insan hayatının bu kadar ucuz olmadığı bir ülke hayal ediyoruz. Çıkarılan kanunların yetersiz olduğunu ve bu tip olayların yaşanmaması için denetim ve cezaların arttırılması gerektiğini vurgulamak isteriz.
ŞEHİT HABERLERİ İLE BURKULAN YÜREKLERİN, GÖZÜ YAŞLI ANNELERİN VE AZİZ VATANIMIZIN TEK TOPRAĞININ BİLE BÖLÜNEMEYECEĞİNİ ANLAYAMAYAN GAFİLLERİN OLMADIĞI BİR TÜRKİYE TEMENNİ EDER, ŞANIYLA ŞEREFİYLE DAHA NİCE 91 YILLAR KUTLANMASINI DİLERİZ.
 6  ...