TOKAT'LI STK 'LAR
Takvim
Hava Durumu
TOKKART SİZE ÖZELDİR..!

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret182948

Anasayfa

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ !!! Herşey TOKAT İçindir... TOKAT SANAYİ,TURİZM, TARIM Ve HAYVANCILIKTA ORNEK KENT OLACAKTIR.


30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI GÜNÜN ANLAMI VE ÖNEMİ Birinci Dünya Savaşı sonunda imzalanan Mondros Mütarekesi ve Sevr Antlaşmasıyla yurdumuz tamamen elimizden alınıyor, vatanımızda hür olarak yaşama hakkımıza son veriliyordu. Yüzyıllardır üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu topraklar düşmanlara veriliyor, bizim de bunu kabul etmemiz isteniyordu.
TOSİAD-Tokatlı Sanayici Ve İşadamları Derneği Genel Merkezi ve İstanbul Şubesi Tarafından İlk Defa Düzenlenecek Olan “Tokat'tan 7 Tepe'ye, 7 Tepe'den 7 Kıta'ya” temalı “Tosiad İstanbul Ekonomi Zirvesi” Öncesinde İstanbul'daki Tokat'lı STK ve Basın-Yayın kuruluşu temsilcilerinin katıldığı İSTANBUL Tanıtım Ve Bilgilendirme Toplantısı Üçüncüsü 29 Kasım 2014 Cumartesi günü Yapıldı.
Şimdi BİRLİK-BERABERLİK Zamanıdır.
TOSİAD-Tokatlı Sanayici Ve İşadamları Derneği Genel Merkezi ve İstanbul Şubesi Tarafından İlk Defa Düzenlenecek Olan “Tokat'tan 7 Tepe'ye, 7 Tepe'den 7 Kıta'ya” temalı “Tosiad İstanbul Ekonomi Zirvesi” Öncesinde Tokat’ta Tanıtım Ve Bilgilendirme Toplantısı 26 Kasım 2014 Çarşamba günü Yapıldı.
Niksar TSO Başkanı Mehmet Şöhretoğlu'nu kaybettik;Merhuma Allah'tan Rahmet, Kederli Ailesi ve Sevenlerine Başsağlığı ve Sabır dileriz. Dursun BAYRAM Tosiad Genel başkanı
TOSİAD, 'Tokat'ta istihdamı artırmaya odaklandı Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkan Dursun Bayram, çalışmalarının Tokat'taki istihdam oranını artırma odaklı olduğunu dile getirdi...
 5  ...
Üyelik Girişi
Reklam VER
 Tempo Tv