TOKAT'LI STK 'LAR

Genel Başkan Mesajı

 Tosiad

TOKATLI SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ
 cemal kutlu
Cemal KUTLU
TOSİAD Genel Başkanı-CV

TV KONUŞMASI İçin Tıklayınız

Merhaba!
Sevgi ve Saygıdeğer TOSİAD Üyesi;

TOSİAD olarak; " El Birliği, Dil Birliği Ve Tokat Dirliği İçin Varız. “  diyerek 30 Ocak 2022 tarihinde yapılan 5.Olağan genel kurlumuzun oy birliğiyle üç yıllık bu onurlu göreve devam kararı aldık. 

“Tokat ve Türkiye Sevdalıları” olarak, vatan ve millete önkoşulsuz hizmete devam ediyoruz, edeceğiz. İnanıyorum ki; bu bayrak ve hizmet yarışında, yola çıktığımız arkadaşlarımızın liyakati, sözü ve özü bir oluşları, başarımızın altın anahtarı olacaktır.

Tokatlı Sanayici ve İş Adamları olarak bizlerde; dün olduğu gibi bugün ve yarında kurtarıcı ve kurucu önderimiz gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN çizdiğiniz rotadan hiç ayrılmadan, akıl, ahlak ve adalet temelinde kurduğu demokratik, laik ve bağımsız Türkiye cumhuriyetini yaşatmak ve Türk milletine hizmet etmek için çalışıyoruz ve de çalışacağız. 

Bu anlayışla genel başkanı olarak heyecan ve gururla taşıdığım; TOSİAD- Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneğimizin bayrağını, hiç yere düşürmeden benden sonraki arkadaşlarımıza bırakmaya söz veriyorum. 

Ve marka kurum olan TOSİAD ’ın genel başkanı olarak tüm “Tokat ve Türkiye Sevdalılarına” sesleniyorum; gelin, kişisel ve kurumsal kaynaklarımızı hep birlikte kullanarak, hemşeri ve üyelerimize, ilimize ve de ülkemize hizmet edelim. 

Bu çalışmalarımızda başta; Yönetim, Denetim ve Danışma Kurullarımızdaki arkadaşlarım, şube yönetim ve denetim kurullarımız olmak üzere, tüm üyelerimizin desteklerini esirgemeyeceklerine inanıyor, hepsine, sağlıklı, varlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum. 03.03.2022

Sevgi ve Saygılarımla,

Cemal KUTLU
Genel Başkanı


“Dil Birliği, El Birliği ve Tokat Dirliği İçin Varız.”