TOKAT'LI STK 'LAR
Cemal KUTLU
kutlu.cemal@gmail.com
TOSİAD Ve VİCDAN BORCU...
04/02/2020

 TOSİAD_12.02.2020_KURULDU
Merhaba! 

Sevgi ve Saygıdeğer Tokat Ve Türkiye Sevdalıları…

 Eminim ki hepiniz; “Dil Birliği, El Birliği Ve Tokat’ın Dirliği İçin Varız” diyerek bu bülteni elinize aldınız ve okuyarak bu sayfaya da hoş geldiniz, şeref verdiniz…

Hayatım boyunca vicdan borcumu, hep cüzdan borcumun önünde tuttum, bunun gereği olarak öncelikle; 12 Şubat 2010 tarihinden beri bizleri bir araya getiren, tanıştıran kaynaştıran, maddi ve manevi bağlarla bizleri bağlayan, bir grup ”Tokat ve Türkiye sevdalısı”  başta kurucu genel başkanımız Sayın Dursun BAYRAM olmak üzere, derneğimiz TOSİAD ’ı kuranlara ayrı-ayrı teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 Çünkü onlar; “Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için elbirliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur.” Diyen kurucu ve kurtarıcımız ulu önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ’ün talimatını aldılar. Ve Tokat ’lı STK’lar kütüğüne bir çivi değil de daha fazlası TOSİAD ’ın ilk yıldızı çaktılar. Sonra ikinci yıldızı, genel başkanımız Sayın Solmaz BAKIR hanım, üçüncü yıldızı genel başkanımız Sayın Sadık SAPER, sonra dördüncü yıldızı genel başkanımız Sayın Abdulkadir ŞAHİN çaktı ve işte bu güne geldik… 

Bu güne gelişimizde şu veya bu şekilde emeği geçen, kurucusundan, son üyemize kadar; gerek günde bir dakikasını ayırıp bizi takip ederek manevi destek, gerek günde bir lira olan derneğimiz aidatını ödeyerek maddi destek olanlara ise, özel olarak teşekkür ediyor, hakka yürüyenlere Allah’tan rahmet, yaşayanlara da sağlıklı ve huzurlu uzun bir ömür diliyorum.

 4.olağan genel kurulumuzda; Tokat ’lı STK’lar kütüğüne beşinci yıldızı takma görevini benimle birlikte devir alan yeni yönetim, denetim ve danışma kurulu üyelerimizi candan kutluyor ve hepsine çok teşekkür ediyorum. 

Bu güne kadar bu kurullarımızda görev alan arkadaşlarıma, şubelerimizin yönetim, denetim kurullarına, bizleri bu görevlere layık gören üyelerimize ve şahitlik eden çok değerli konuklarımıza, ayrı-ayrı teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ayrıca, Tokat ’lı STK’lara ve kısacası tüm destekçilerimize çok teşekkür ediyorum.

Tüm çalışmalarımızın, derneğimize, ilimiz Tokat’a, 7 bölge 4 mevsim cennet ülkemize ve insanlığa yararlı sonuçlar vermesini diliyor, bizleri de sizleri de Allah utandırmasın diyorum.

                                              Sevgi ve saygılarımla,                                

Cemal KUTLU

TOSİAD Genel Başkanı
 TOSİAD_12.02.2020_KURULDU909 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

TOSİAD 5.OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI... - 20/04/2022
TOSİAD-Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği 5. OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTIK… TOSİAD-Tokatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Merkezimiz 5. Olağan genel kurulunu 30.01.2022 Pazar günü saat 14-18 arası Ankara-Gür Kent Hotel de gerçekleştirdik.
DAVRANIŞSAL BAĞIMLILIK... - 18/09/2021
Bağımlılık denildiğinde sigara, alkol ve çeşitli maddelere olan bağımlılık akla gelir. Oysa hayatımızda edindiğimiz pek çok davranışın da bağımlılığı vardır.
“Süper Akıllı Toplum”... - 05/07/2021
İnsanlığın gelişiminin tarih boyunca farklı aşamalardan geçtiği görülmektedir. İnsanlık tarihinin başlarında insanlar en temel ihtiyaçlarından biri olan beslenme ihtiyacını avcılıkla gidermişlerdir.
Şimdi Önlem Zamanı! - 17/05/2021
İkinci yılında da Covid-19 Salgını(Pandemi) devam ediyor ve birçok şirket likidite sorunları yaşıyor ve hatta bazıları ya iflas etti ya da iflasla tehdit ediliyor.
İŞ İNSANI OLMAK KOLAY YA “İNSAN OLMAK.”? - 22/02/2021
Pandeminin(Covid-19) tüm varyantlarıyla en ağır şartlarda devam ettiği dünyamızda acılarla dolu bir yıldan uzun süre geçti. Ve ne kadar sürer kimse bilmiyor…
Ey "HIRSIZLAR"... - 23/01/2021
7 Bölge 4 Mevsim Cennet Ülkemiz TÜRKİYE 'de Toprağımızın üstü altından daha değerlidir...
TOKAT'I TANIMAK VE TANITMAK! (4) - 03/10/2019
TOKAT TANITIM MERKEZİ(TTM) ve Evrenin düzeni inançlara göre değişmez... İnsanlar hangi dine inanırlarsa inansınlar, ister Müslüman, ister Yahudi, ister Hıristiyan, ister Budist, ister Mecusi olsunlar. Yahut bunlardan hiç birine inanmasınlar...
TOKAT'I TANIMAK VE TANITMAK! (3) - 03/09/2019
TOKAT TANITIM MERKEZİ(TTM) ise bambaşka bir “TOKAT” bakışıdır…
TOKAT'I TANIMAK VE TANITMAK! (2) - 27/07/2019
Hani ! "Her Tokatlının Mutlaka Söyleyecek SÖZÜ İle Yanlışa karşı, Doğrunun, Kötüye Karşı, İyinin Ve Güzelin Yanında Olacak ÖZÜ Vardır." YA... Sizi de BEKLERİZ... TANITIM MERKEZİ(TTM) olarak, TOKAT ve TOKATLILAR için muhatabız, söz hakkımızı...
 Devamı